אודות ווק אווי

ווק אווי ההתחלה:

לאחר חודשי נדודים במזרח אסיה בחיפוש אחר האני העצמי שלנו, מצאנו את התשוקה שלנו באוכל רחוב ובמטבח האסייתי. במשך שבועות טעמנו מנות ווק שהוקפצו במטבחים בכל רחבי אסיה ועד מהרה הלהבות הבוקעות מהמחבתות המגושמות והשחורות חדרו עמוק ללבנו והמתכונים האקזוטיים, רעננות המרכיבים, היעילות והמהירות שבו אותנו לחלוטין.
כשחזרנו לארץ חיפשנו נואשות אחר משהו דומה אך לא מצאנו מסעדה עם קצב מהיר, אוכל בריא וגמישות לטעם שלנו, שעוד ישלבו מחיר סביר וחוויה אותנטית מהמזרח בלי להיכנס לנו עמוק לכיס. מדוע אוכל רחוב שעולה פרוטות במזרח, הפך אצלנו לאוכל גורמה??
אז בשנת 2015 הגשמנו את חזוננו והסניף הראשון של האסיאתית המהירה שלנו נפתח! כולכם מוזמנים לבוא ולחוות, לטעום ולהתרגש, ולחזור וליהנות שוב ושוב, כל פעם מחדש.

ווק אווי האוכל:

אתם מוזמנים להיות השפים של המנות שלכם! אתם אלה שתבחרו את רכיבי המנה מתוך מגוון התוספות הגדול שלנו, תבחרו את הרוטב המיוחד שלכם ואת סוג הבסיס בין אם תרצו בסיס של אחד מסוגי האטריות שלנו / בסיס של אורז או בסיס ירקות. אנו נקפיץ לכם את המנה שהרכבתם לטעמכם האישי.
במטבח האסיאתי ובווק אווי בפרט אנו שמים דגש רב על הרכיבים הטריים ומוסיפים למגוון הרטבים שלנו אך ורק מוצרים טריים. לא תמצאו אצלנו צבעי מאכל והכל מוקפץ עם מעט מאוד שמן. ווק אווי תהיה טרייה, בריאה

בואו לאחד מסניפי Wok A Way ווק אווי והרכיבו את המנה האהובה עליכם או הזמינו משלוח והמוקפץ כבר בדרך אליכם

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה